Auktion 2021-07-03
Rop fr.o.m. 1 säljes endast på anbud
Klubbat
69
3st promenadskäppar bl.a. Baltiska Utställningen, silver handtag och en nysilver, L87, 90 & 93cm, gravyr, slitage, bucklor
650 kr