Auktion 2021-01-09
Rop fr.o.m. 1 säljes endast på anbud
Nr | Beskrivning | Klubbat | |
410 | Claude Flavet (1940-), färglitografi, figurkomposition, 59/360, signerad Flavet, bildmått: 54x41cm, fuktfläck. Samt Jörgen Nash (1920-2004), färglitografi, Frida, 124/200, 1974, signerad Jörgen Nash, bildmått: 59x42cm. | 500 kr |