Auktion 2021-01-09
Rop fr.o.m. 1 säljes endast på anbud
Nr | Beskrivning | Klubbat | |
411 | Pablo Picasso (1881-1973), efter/after, litografisk utställningsplansch, Picasso - Portraits Imaginaires (Vingt neuf lithographies realisees par Marcel Salinas), utgiven av Galerie du Passeur 1971, tryckt hos Imprimerie Guillard Gourdon i Paris, bladmått: 74x52cm, baksidans nedre kant med fuktfläck, nedre kant obetydligt beskuren/paper sheets back with moisture stain, lower edge with minor cropping. | 1 100 kr |