Auktion 2021-01-09
Rop fr.o.m. 1 säljes endast på anbud
Klubbat
348
Ring, 18K guld pläterring, med 11st stenar, otydliga stämplar, strl 18mm/56, total vikt ca 1,7g, bruksrepor
450 kr