Auktion 2020-01-11
Rop fr.o.m. 443 säljes endast på anbud
Klubbat
344
Max Walter Svanberg, efter/after, 2st litografiska planscher, guldpläterade, fantasi kompositioner, signerade i trycket, bildmått: 63x51,5cm, 64x55cm, ej examinerade ur ram.
550 kr