Auktion 2020-01-11
Rop fr.o.m. 443 säljes endast på anbud
Klubbat
343
Harold Hooper (1923-1989, England), akvarell, komposition, signerad HHOOPER och daterad 1980, bladmått: 42,5x32,5cm
100 kr