Auktion 2019-10-12
Rop fr.o.m. 476 säljes endast på anbud
Nr | Beskrivning | Klubbat | |
50 | Parti böcker/litteratur, 1700/1800-tal bl.a. Mäster Humphreys klocka 1 & 2, Grekiske och romerske Prosaiker, i svensk översättning 1 & 2, Victor Hugo-Les chants du crepuscule les voix interieures, Hushålls och konstbok, Robert Burns-The Poetical Works, m.m. Totalt 23st, slitage, skador, noteringar förekommer, möjligen ej kompletta verk samt för korrekt sidantal ansvaras ej/some damages | 700 kr |