Nr | Beskrivning | Klubbat | |
314 | Omega, herrarmbandsur, Constellation, guld på stål, automatic, pai-pan urtavla, 1950/60-tal, omega emblem på spänne, D3,5cm, bruksslitage, urtavla med prickar, tillsynes fungerande men härom lämnas ingen garanti. | 3 600 kr |