Nr | Beskrivning | Klubbat | |
310 | Seiko, herrarmbandsur, Sea Horse, stålboett, sportsmatic 820, datum, boettnr.4201230, Japan 1960-tal, D3,6cm, bruksslitage, urtavla med mindre ytslitage, glas med repor, tillsynes fungerande. Samt Omega, herrarmbandsur, De Ville, gulddouble och stål, 19/2000-tal, 3,6x2,6cm, tillsynes fungerande men för båda lämnas ingen garanti. | 1 200 kr |