Klubbat
308
Omega, herrarmbandsur, Seamaster, stålboett, automatic, kal.351, urverksnr.12105025, boettnr.2577-1, 1950-tal, D3,4cm, bruksslitage, glas med repor, ej fungerande och för funktionen ansvaras ej.
3 600 kr