Klubbat
317
Golvur, glasfiber och delvis plast, cylinderformad, quartz urverk av Lowell Electronic (made in France), urtavla med datum, veckodag och månadsvisning, 1970/80-tal, höjd: 172cm, ytslitage.
2 200 kr