Nr | Beskrivning | Klubbat | |
394 | Bruno Mathsson för DUX, fåtölj med armstöd och nackkudde, Jetson, beige canvas med läderklädd stomme samt förkromat underrede av massivt specialstål, etikettmärkt, 1970-tal, läderkant med patina, klädsel med lagning och skador. | 3 800 kr |