Nr | Beskrivning | Klubbat | |
336 | Jimmy Czepan (1939-2009), olja på pannå, panoramamotiv av San Francisco, a tergo signerad Ji.CZEPAN och daterad 1969, bildmått: 40x109cm. Samt Curt Olsson, olja på pannå, abstrakt flerfärgad panoramamotiv, signerad Curt Olsson, bildmått: 39x129cm. | 200 kr |