Nr | Beskrivning | Klubbat | |
371 | Lennart Cronsioe, olja på duk, kubistisk figurscen med man och kvinna, signerad Cronsioe, bildmått: 59x67cm. Samt Erik Brandt (1901-1987), olja på pannå, barnporträtt, signerad Erik Brandt och daterad 1950, bildmått: 57x38cm. | 250 kr |