Nr | Beskrivning | Klubbat | |
381 | Affärsmonter med utdragbara visningslådor, metall och glas samt delvis trä, 19/2000-tal, H94cm L125cm B65cm, bruksslitage och något fanerskadad. | 1 200 kr |