Klubbat
304
Aimpoint, rödpunktssikte, modell Electronic, serienr.11238, Sverige 1970-tal. Samt Vangaurd, kikare, Marin, 7x50, No.595156, medföljande etui, båda delar med bruksslitage och för funktionen ansvaras ej.
250 kr