Nr | Beskrivning | Klubbat | |
307 | Tissot, herrarmbandsur, ur serien T-Classic, stålboett, svart urtavla, automatic, datum, boettnr.T060407, 2000-tal, original länk, D3,9cm, obetydlig bruksslitage, tillsynes fungerande men härom lämnas ingen garanti. | 1 500 kr |