Nr | Beskrivning | Klubbat | |
375 | Gustav Berlin, olja på pannå, gårdsmotiv, daterad 1960, bildmått: 37x45cm. Ragnar Person, handkolorerad litografi, Pokerspel, E.A., signerad, bildmått: 51x62cm. Samt Yngve Berg, akvarell, interiörmotiv med figurer, signerad Yngve, bildmått: 22x15,5cm. | 350 kr |