Nr | Beskrivning | Klubbat | |
312 | Orient, herrarmbandsur, stålboett, automatic, urtavla med kalender, dag & veckovisare, kal.nr. 21J.4694 I, boett nr.Y469672-4A, Japan 1970-tal, mått: 4,6x4,2cm, bruksslitage, urtavla med ytslitage, tillsynes fungerande men härom lämnas ingen garanti. | 550 kr |