Nr | Beskrivning | Klubbat | |
349 | Olja på pannå, oidentifierad konstnär, kustmotiv med segelbåtar och fiskare vid stuga, monogramsignerad TB, bildmått: 30,5x39,5cm. Samt Per Gummeson (1858-1928), olja på duk, gårdsmotiv, signerad P.Gummeson, bildmått: 49x59cm. | 400 kr |