Klubbat
356
Olja, oidentifierad konstnär, motiv med hund, 1800/1900-tal, ej signerad, bildmått 30x27cm, krackelering samt ramskador. Ursprunglig proveniens överste Sjöcrona i Kristianstad.
1 600 kr