Nr | Beskrivning | Klubbat | |
313 | Jacob Jensen, armbandsur, formgiven av Max Rene, silverfärgad boett, quartz, datum, boettnr.700543, troligen Danmark 1990-tal, D3,5cm, mindre bruksslitage, ej funktionstestad, för funktionen lämnas ingen garanti. | 150 kr |