Klubbat
311
Certina, herrarmbandsur, Blue Ribbon, guld på stål, automatic, datum, boett nr.5026304, 1970-tal, D3,5cm, läderrem i behov av byte, bruksslitage, tillsynes fungerande men härom lämnas ingen garanti.
450 kr