Nr | Beskrivning | Klubbat | |
377 | Carl Berndtsson (1902-1983), olja på duk, landskapsmotiv med gårdar, signerad cBerndtsson, bildmått: 48,5x59,5cm. Samt Knut Norman (1896-1877), olja på pannå, motiv från Venedig, signerad KNUT NORMAN, bildmått: 49x60cm. Säljes för välgörande ändamål. | 400 kr |