Nr | Beskrivning | Klubbat | |
368 | Olja på pappskiva, oidentifierad konstnär, ängel med harpa och barn/angel with citra and children, a tergo märkt och daterad 1878, bildmått: 66x48,5cm. | 4 600 kr |