Klubbat
354
Olja på träplatta, sannolikt Frederik Christian Kiaerskou/Kiaerschou (1805-1891, Danmark), Bergslandskap med sjö och hus i Sydtyskland, osignerad, 1800-tal, bildmått: 23x31cm, viss nikotinbeläggning.
850 kr