Klubbat
343
Eduardo Valenta, 2st akvareller, vintermotiv med skogsstig och landskapsmotiv med väderkvarn och vy över Lund, signerade VALENTA, bildmått: 24x18cm, 22,5x28,5cm.
200 kr