Nr | Beskrivning | Klubbat | |
340 | Felix Hatz (1904–2000), olja på duk, motiv av byggnad, signerad Hatz, bildmått: 37x54cm. Samt Nils Folke Knafve (1906-1996), olja på duk, landskapsmotiv, signerad KNAFVE, duk uppklistrad på pannå, bildmått: 26,5x34,5cm. | 300 kr |