Nr | Beskrivning | Klubbat | |
374 | Viktor Berg (1917-1980), olja på pannå, stadsmotiv, signerad V.Berg och daterad 1947, bildmått: 51x44cm. Samt olja på pannå, oidentifierad konstnär, kustmotiv, signerad H.Berg och otydligt daterad, möjligen Helena Berg (1917-1978), bildmått: 52x63,5cm. | 300 kr |