Klubbat
376
Eskil Skans, olja på pannå, bygata med människor, signerad E.Skans, bildmått: 28x48cm. Samt Anders Olson, olja på pannå, stilleben, signerad A.Olson och daterad 1945, bildmått: 44,5x36,5cm.
300 kr