Auktion 2018-09-01
Rop fr.o.m. 490 säljes endast på anbud
Nr | Beskrivning | Klubbat | |
76 | 4st skålar, Kina omkring 1880-1920, polykrom dekor med märke i botten. H5-7cm D11-15cm, obetydligt slitage samt små mynningsnagg | 950 kr |