Auktion 2017-06-10
Rop fr.o.m. 540 säljes endast på anbud
Nr | Beskrivning | Utrop | |
5 | Vas, polykrom dekor med blommor och bårder, Kina 1800/1900-tal, H43cm, ytslitage samt obetydliga mynningsnagg/wear to surface and some tiny chip to rim | 800 kr |
Nr | Beskrivning | Utrop | |